GERIA
Reference

Reference


Přečtěte si dopisy našich klientů. Jsme velmi rádi, že jsou naši pacienti s péčí zdravotních sester spokojeni. Patříte mezi ně také?

 • Dopis od manželky pacienta // 02. 09. 2019

  Vážený pane řediteli,

  dovolte nám vyjádřit Vaším prostřednictvím naše poděkování Vaší zdravotní sestře paní N.K.za odborné ale i lidské kvality, příkladné jednání s pacientem, ohleduplnost a ochotu. Paní N.K. dochází do naší rodiny již od dubna 2019 a její přítomnost pomáhá nejen manželovi po zdravotní stránce, ale i mě při komunikaci s lékaři a  zdravotnickým personálem. Díky její přítomností se stal náš život snadnějším. 

  Dagmar S.

  Číst dále
 • Dopis od dcery pacientky // 11. 09. 2017

  Dobrý den,

  ve středu 6.9.17 byla u nás naposledy sestřička Lenka H., která mamince převazovala bércový vřed po dobu mé dovolené.

  Chtěla bych Vám za maminku i za mne velice poděkovat za vaši pomoc, která byla rychlá a z Vaší strany i ze strany paní Lenky vysoce profesionální. Paní Lenka H. byla dokonalá po všech stránkách – milá, vždy skvěle naladěná, povzbuzovala, přinášela pozitivní náladu a především byla naprosto spolehlivá. Mamča se do ní zamilovala!

   Ještě jednou díky vám, vážím si Vaší pomoci a ochoty a moc ráda využiji Vašich služeb, když budu zase  někdy v úzkých.

  Přeji hodně radosti a co nejméně potíží ve Vaši náročné práci.

  S úctou.

  Marcela P.


  Číst dále
 • Dopis vrchní sestře // 01. 09. 2017

  Vážená vrchní sestro,
  stále Vám musím děkovat za sestřičku Jarmilku K., která mi je velkou a odbornou pomocí v mých nemalých problémech mého zdraví. Pochvalu tím směrem dostává Jarmilka i od lékařů z nemocnice na Vinohradech, kam musím stále docházet.

  Zdravím a děkuji.
  Dagmar Z.
  Číst dále
 • Poděkování od dcery pacienta // 12. 07. 2017

  Dobrý den,

   chtěla bych touto cestou poděkovat paní Petře V., která několik měsíců zlepšovala pohyblivost mého otce. Vždy s ním přišel optimismus, dobrá nálada a nezměrné množství pozitivní energie. To vše spolu s velice lidským přístupem a odborností přispělo ke zlepšení jeho zdravotního stavu.

  Děkuji,

  Renata

  Číst dále
 • Poděkování od pacientky // 30. 06. 2017

  Vážený pane řediteli,
  po propuštění z nemocnice/operace kyčelního kloubu - TEP/ mne v červnu 3xtýdně navštěvovala Vaše pracovnice paní Žaneta a pokračovala se mnou v rehabilitaci. Ráda bych jí i Vaším prostřednictvím poděkovala za její vstřícný přístup, odbornost i pochopení pro pacienta. Dokáže povzbudit i poradit, k práci přistupuje zodpovědně.
  Jsem velmi ráda, že jsem byla svěřena do následné péče právě paní Žanetě, a jsem jí vděčná za to, co pro mne udělala.

  S přáním hezkého léta.
  Květa K.
  Číst dále
 • Pochvala od pacientky // 10. 04. 2017

  Dobrý den,

  ráda bych touto cestou, upozornila na sestřičku Nelu Č. Jsem laik, ale z lidského hlediska oceňuji její přístup ke klientům. Velmi milá, vstřícná, nešetří pochvalou. V polovině ledna 2017 ke mě začala docházet, hned po ukončení hospitalizace. Nacvičovala se mnou dýchání, pomalu mne přiváděla ke cvičení. Zítra bohužel končíme, já si uvědomuji, že mě vlastně přivedla k pohybu. Jsem obezní, cvičím i v pauzách, kdy Nela nedochází a musím jen konstatovat, že se moje kondice zlepšila, s váhou jdu pomalu dolů. 

  Díky sestřičce Nele Č. cítím, jak mi pohyb a cvičení prospívá. Děkuji vaší společnosti, za poskytnuté služby a za velmi dobrou zdravotní sestru. 

              Přeji Vám, ať se vaší práci a snaze pomáhat nemocným lidem stále daří. 

  S pozdravem.

  Blanka B.

  Číst dále
 • Poděkování od pacientky // 27. 02. 2017

  Vážená paní vrchní,

  moc Vám a Vaší firmě děkuji, že mi v této mé zlé době poskytujete tak spolehlivou,šikovnou a výbornou sestřičku, což několikráte oceňují i lékaři v nemocnici, kam stále musím a zřejmě ještě budu muset docházet na Vinohrady. Skvělá sestra Jarmilka je mi posilou nejen po operacích, ale i nyní kdy mi zemřel i letitý životní partner ve Švýcarsku.

  Jsem Vám moc vděčna.

  Dagmar Z.

  Číst dále
 • Poděkování od dcery pacienta // 02. 02. 2017

  Vážení,
  dovolte mi, abych poděkovala paní Petře V.  za její pečlivou a odborně zdatnou práci, kterou zásadně přispěla k úspěšnému průběhu rekonvalescence mého 92 letého tatínka po operaci krčku. Paní Petra V. během října - prosince minulého roku podpořila svého pacienta natolik, že z chodítka přešel bez problémů na berle, které také posléze odložil a nyní chodí pouze s holí.

  Přeji Vám i paní Petře V. mnoho dalších stejně spokojených pacientů, jako byl můj tatínek .

  Číst dále
 • Poděkování od pacienta // 04. 01. 2017

  Dobrý den.

  již přes půl roku ke mně domů dochází vaše fyzioterapeutka paní Petra V. Jsem člověk, odkázaný na pomoc ostatních lidí (ochrnutý na spodní část těla) a velmi si vážím obětavé pomoci paní Petry. S její péčí jsem velmi spokojen, kdykoliv se u mě vyskytnou nové zdravotní problémy - nějaké bolesti, okamžitě se mně snaží vhodnými cviky pomoci a ve většině případů je to úspěšné.

  Píši vám, protože mám potřebu vám své pocity sdělit. Velmi si totiž vážím toho, když jsou ke mně ostatní lidé vstřícní, obětaví a lidsky hodní, právě tak jako paní Petra.

  Tímto bych chtěl moc poděkovat nejen jí, ale i vám, že mně umožňujete využívat služeb vaší šikovné a milé fyzioterapeutky.

  S pozdravem a přáním krásného nového roku

  Miroslav S.

  Číst dále
 • Dopis od manželky pacienta // 02. 12. 2016

  Dovoluji si touto cestou a současně Vaším prostřednictvím upřímně poděkovat Vaší sestře p.Mgr. N.S.,  která více než rok se stará o lokální léčbu bércových vředů mého manžela,kterými trpí řadu let.O její pečlivosti a profesionálním přístupu ošetřování,nejlépe vypovídají výsledky. Vředy se konečně výrazně zlepšily a hojení je naprosto jednoznačné.Popsaný stav mohu objektivně posoudit i z hlediska své odbornosti,jsem totiž kožní lékařka,byť v důchodu a mohu srovnat nynější velmi uspokojivý stav s minulostí,kdy byl manžel léčen na různých pracovištích.Konečně nemohu nezmínit i velmi milý a vstřícný přístup paní magistry k nám oběma.Takže ještě jednou upřímný dík.

  Číst dále
 • Dopis od pacienta // 07. 11. 2016

              Jmenuji se Stanislav H. V poslední době mne postihly dvě události. První, když mi byla zjištěna cirhoza jater v konečném stadiu. Druhá, když za mnou začala chodit sestřička z organizace Geria, paní V.K. Uvedená organizace spolupracuje s ÚVN.

  Popisovat všechno, co pro mě dělá i nad své pracovní povinnosti nemá význam, protože to může pochopit pouze ten, kdo se nachází v situaci, ve které se nacházím já.

  Jen krátce a výstižně. Pokud existují andělé, o dvou bych věděl. Jsou to moje přítelkyně a Vaše zdravotní sestra paní V.K.

  Při tak náročném povolání se stará ještě o malou dceru. To, co stačí dělat hlavně pro nemohoucí, je až neuvěřitelné. Napsal jsem to proto, aby někdo také věděl o prostých lidech, kteří vykonávají s láskou náročné povolání.    

  S pozdravem.

  Stanislav H.


  Číst dále
 • Syn pacientky // 05. 06. 2016

  Dobrý den,
  děkuji za péči Vašich zaměstnanců pana Filipa K. a paní Jeleně K.,
  po propuštění maminky z nemocnice po mozkové příhodě při operaci a následnou kolostomii, moc jí pomohli vrátit se zpět k normálnímu životu.

  S pozdravem.
  Mojmír S.


  Číst dále
 • Pacientka Anica D. // 10. 05. 2016

  Chtěla bych zde vyslovit pochvalu za skvělou práci Vaši fyzioterapeutky paní Petry V.  Paní Petra V. ke mě jezdila na rehabilitaci mé ruky po operaci tříštivé zlomeniny paže. Musím říci, že odvedla skvělou práci, pracovala velice poctivě, prakticky cvičila se mnou, byla velmi trpělivá i důsledná. Dá se říci, že mě "zprovoznila" ruku na 99 %.

  Prosím, abyste jí za mne vyslovili poděkování. S pozdravem pacientka Anica D. 

  Číst dále
 • Dcera pacienta // 21. 04. 2016

  Dovoluji si poděkovat společnosti i sestřičce Nikole S.  za milý, lidský a starostlivý přístup a pomoc mému tatínkovi.

  Po jeho propuštění z ÚVN byly návštěvy sestřiček velkou pomocí a pro mne i oporou při mém novém úkolu – pomoc tatínkovi po mozkové příhodě.

  Přeji Vám všem pevné zdraví a hodně trpělivosti při péči o naše blízké.


  Číst dále
 • Dcera pacientky Hany H. // 21. 04. 2016

  Vážení,

  chtěla bych Vám všem a jmenovitě Janě R. poděkovat za příkladnou péči, starostlivost a obětavost, se kterou nám pomáhala více než rok se starat o mojí maminku. Sestřička se za tu dobu stala členem naší rodiny a nesmírně si jí vážíme za vše, co pro nás udělala. Díky její pomoci a pochopení mohla zůstat moje maminka, vzhledem ke svému onemocnění, co nejdéle s námi ve společné domácnosti.

  Děkuji a přeji Vaší společnosti do budoucna jen to nejlepší.

  Číst dále
 • Rodiny od pacientky Boženy H. // 21. 04. 2016

  Vážené sestřičky,

  Chtěly bychom Vám všem za celou rodinu poděkovat za vše, co jste pro naši maminku a tím i pro nás udělaly. Díky vaší fantastické péči prožila svůj poslední rok života aktivně a smysluplně. Ještě jednou moc děkujeme, přestože se to slovy těžko vypoví.


  Číst dále
 • Dcera pacientky Olga B. // 15. 03. 2016

  Vzhledem k tomu, že jsem absolvovala kontrolu se svojí matkou na kožním odd. ÚVN a lékařka opět velmi kladně hodnotila práci paní Nikol S. , rozhodla jsem se vám napsat a poděkovat tímto vaší společnosti, že máme možnost využívat služeb paní Nikol S.. Naše důvěra  v paní Nikol je velká, díky jejímu pečlivému ošetřování se hojení bércových vředů na nohách mojí matky viditelně zlepšilo a celkově má na matku velmi dobrý vliv.

  S úctou
  Olga B., dcera

  Číst dále
 • Pacientka Šárka V. // 15. 03. 2016

  Dobrý den,
  chtěla bych tímto poděkovat Vaší fyzioterapeutce Petře, která mě pomáhala s domácí rehabilitací. Pracovala dobře a pomohla mi.

  Děkuji Šárka V.

  Číst dále
 • Pacientka Květuše K. // 15. 03. 2016

  Vážená společnost,
  od roku 2012 jsem Vaším stálým klientem a s Vašimi službami jsem velice spokojená. Byla mne přidělena sestřička paní Gabriela Č.. Takových sestřiček jako je ona, obětavá, milá, spolehlivá k mé osobě, která podpoří psychicky i fyzicky se jen tak nevidí. Za to jaká je si ji velice vážím.  Proto ji chválím, chválím, chválím a děkuji za vše, co pro mne dosud udělala a dělá.

  S přání hezkého dne
  Vaše klientka Květuše K.

  Číst dále
 • Neteř pacientky Terezie P. // 15. 03. 2016

  Dobrý den,
  vyjadřuji touto formou obrovské poděkování sestřičce Žanetě, která nám velmi ochotně pomahála s péčí o naši tetu. Je dobré vědět, že stále jsou ochotní a pracovití lidé jako sestřička Žaneta. Přeji Vaší společnosti a sestřičce Žanetě a všem víkendovým sestřičkám, které jsem všechny nestačila poznat, mnoho sil, trpělivosti a zdraví.

  Vaše práce je velmi těžké, ale velmi potřebné poslání!

  Ještě jednou děkuji.
  Terezie P.

  Číst dále

Zkušenosti našich klientů


 • Luděk P. válečný veterán

  Luděk P. válečný veterán

  Vážený pane řediteli, již několik měsíců dochází ke mě na rehabilitaci paní K. Během této doby se u mne objevily další choroby. Po jejich výskytu mi paní K. velmi účinně a profesionálně pomáhá tyto nové problémy řešit. Jsem velice rád, ze ke mě zrovna tato sestra dochází. S pozdravem Luděk Picha, plukovník v.v., válečný veterán

 • Manželé P.

  Manželé P.

  Vážený pane řediteli, rádi vyjadřujeme naše poděkování a vděčnost zaměstnankyni vaší agentury,zdravotní sestře, paní N.K. ,která nám skvěle pomáhá udržovat životní spokojenost nejen přímo odbornou ošetřovatelskou rehabilitací,ale i dobrými radami a lidským přístupem k pacientovi.Pro své nesporné kvality jsme si ji oblíbili. S díky a pozdravem. Manželé P.

 • Klára Z.

  Klára Z.

  Dědeček užívá léky na ředění krve a musí chodit na pravidelné odběry. Vzhledem k tomu, že se ve svém vysokém věku velmi obtížně pohybuje a jakýkoli přesun mimo domov je pro něj obrovská fyzická a psychická zátěž, zařídil mu jeho lékař zdravotní péči u Gerie a sestřička odběr provede u něj doma.

 • Ivana S.

  Ivana S.

  Po zlomenině krčku a komplikované operaci jsem se ocitla nesoběstačná, nejistá a smutná ve čtyřech zdech svého bytu. Zásluhou několikaměsíční rehabilitace se sestrami z Gerie, jejich vlídnosti a podpory je ze mě opět samostatná, veselá žena s chutí do života.

 • Eva S.

  Eva S.

  Potřebovala jsem, kvůli urputným bolestem kloubů dostávat pravidelně injekce. Praktický lékař mi domluvil sestřičku z Gerie, která dochází ke mně domů. Díky této službě se nemusím obtížně přepravovat k lékaři a mám zajištěnu zdravotní péči.

 • Ivana K.

  Ivana K.

  Při propouštění z nemocnice jsem si nebyla jistá,zda zvládnu péči o kolostomii. Sociální pracovnice mi proto zařídila každodenní návštěvy sestřičky z Gerie. Po krátké době jsem se vše naučila a ještě jsem získala kamarádku, kterou mám dodnes.

 • Stanislava P.

  Stanislava P.

  Náhlé zhoršení zdravotního mé maminky zasáhlo celou moji rodinu. Rozhodli jsme se o ni pečovat v domácím prostředí. Toto by nebylo možné bez odborné pomoci profesionálů z Gerie. Sestřička k nám nedocházela jen jako odborník, ale přinesla sebou úsměv, podporu a pochopení pro celou naši rodinu. Vnímali jsme ji jako člena rodiny a v těch nejtěžších chvílích nám byla oporou. Děkujeme

 • Romana K.

  Romana K.

  Když se můj manžel vrátil po těžkém infarktu z nemocnice domů, tak právě sestřičky z Gerie mu pomohly vrátit se do běžného života.

 • Lenka B.

  Lenka B.

  Moje maminka je dlouhodobě upoutaná na lůžko. I přes veškerou moji péči se jí, díky zhoršení zdravotního stavu, vytvořila hluboká rána na hýždích. Požádala jsem o pomoc domácí péči Geria. Sestřička jí provádí převaz a díky její péči a radám jak předcházet vzniku nových proleženin se stav výrazně zlepšil.

 • Drahomíra K.

  Drahomíra K.

  Měla jsem jít na kontrolní odběry. Vzhledem k tomu, že se špatně pohybuji, tak se moje paní doktorka domluvila s GERII a mě ulehčila starosti s cestou.

 • Přemysl K.

  Přemysl K.

  Vlivem těžkého úrazu se ze mě, hyperaktivního muže, stal nerudný stařec závislý na pomoci jiných a psychicky na dně. Docházela ke mně denně na rehabilitaci sestra z Gerie a s odstupem času jsem si uvědomil, že mi i přes moji odmítavost stále dodávala sílu a odhodlání se poprat s osudem. Dnes je to už rok a já jsem zase tím, kým jsem byl a za to ji patří velké díky.