GERIA
MEDICLINIC
O nás

O nás


Nyní jsme MediClinic domácí péče.

Před několika lety se GERIA, spol. s r.o.  stala dceřinou společností Mediclinic a.s. S ohledem na tradici a dlouhodobé zkušenosti s poskytováním domácí zdravotní péče, byl název společnosti zachován.

Nastal čas na dokončení spojení a tak Geria od 1. 7. 2024 přijme nový název MediClinic domácí péče a stane se plnohodnotnou součástí MediClinic. Změna je pouze v názvu, odborný personál, rozsah služeb a kvalita péče zůstávají stejné.

Jsme jedním z největším poskytovatelů domácí zdravotní péče v Praze. Nabízíme kvalitní odbornou zdravotní péči na území celého hl. m. Prahy přímo v domácnosti klienta. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami a ročně ošetříme přes 1 000 pacientů. Služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni, s citlivým a vlídným přístupem ke klientovi. Ošetřující praktický lékař od nás 1x měsíčně obdrží zpracovanou zprávu o zdravotním stavu pacienta

Péči v domácnostech pacientů zajišťují všeobecné sestry, které splňují podmínky pro vzdělání a délku praxe na lůžkovém oddělení. Naše všeobecné sestry jsou samostatné, empatické a pečlivé. Velmi si vážíme jejich práce a jsme rádi, že svojí výbornou prací dělají dobré jméno společnosti.   

Každá naše všeobecná sestra:

 • Vede zdravotnickou dokumentaci pro pojišťovnu a ošetřujícího lékaře.
 • Provádí poradenskou činnost a edukaci pacienta a členů rodiny.
 • Informuje nemocného o vhodnosti použití zdravotních kompenzačních pomůcek.
 • Vlastní identifikační kartičku, kterou se prokáže, že je všeobecná sestra ze společnosti Gerie, nyní MediClinic domácí péče.

Zkušenosti našich klientů


 • Luděk P. válečný veterán

  Luděk P. válečný veterán

  Vážený pane řediteli, již několik měsíců dochází ke mě na rehabilitaci paní K. Během této doby se u mne objevily další choroby. Po jejich výskytu mi paní K. velmi účinně a profesionálně pomáhá tyto nové problémy řešit. Jsem velice rád, ze ke mě zrovna tato sestra dochází. S pozdravem Luděk Picha, plukovník v.v., válečný veterán

 • Manželé P.

  Manželé P.

  Vážený pane řediteli, rádi vyjadřujeme naše poděkování a vděčnost zaměstnankyni vaší agentury,zdravotní sestře, paní N.K. ,která nám skvěle pomáhá udržovat životní spokojenost nejen přímo odbornou ošetřovatelskou rehabilitací,ale i dobrými radami a lidským přístupem k pacientovi.Pro své nesporné kvality jsme si ji oblíbili. S díky a pozdravem. Manželé P.

 • Klára Z.

  Klára Z.

  Dědeček užívá léky na ředění krve a musí chodit na pravidelné odběry. Vzhledem k tomu, že se ve svém vysokém věku velmi obtížně pohybuje a jakýkoli přesun mimo domov je pro něj obrovská fyzická a psychická zátěž, zařídil mu jeho lékař zdravotní péči u Gerie a sestřička odběr provede u něj doma.

 • Ivana S.

  Ivana S.

  Po zlomenině krčku a komplikované operaci jsem se ocitla nesoběstačná, nejistá a smutná ve čtyřech zdech svého bytu. Zásluhou několikaměsíční rehabilitace se sestrami z Gerie, jejich vlídnosti a podpory je ze mě opět samostatná, veselá žena s chutí do života.

 • Eva S.

  Eva S.

  Potřebovala jsem, kvůli urputným bolestem kloubů dostávat pravidelně injekce. Praktický lékař mi domluvil sestřičku z Gerie, která dochází ke mně domů. Díky této službě se nemusím obtížně přepravovat k lékaři a mám zajištěnu zdravotní péči.

 • Ivana K.

  Ivana K.

  Při propouštění z nemocnice jsem si nebyla jistá,zda zvládnu péči o kolostomii. Sociální pracovnice mi proto zařídila každodenní návštěvy sestřičky z Gerie. Po krátké době jsem se vše naučila a ještě jsem získala kamarádku, kterou mám dodnes.

 • Stanislava P.

  Stanislava P.

  Náhlé zhoršení zdravotního mé maminky zasáhlo celou moji rodinu. Rozhodli jsme se o ni pečovat v domácím prostředí. Toto by nebylo možné bez odborné pomoci profesionálů z Gerie. Sestřička k nám nedocházela jen jako odborník, ale přinesla sebou úsměv, podporu a pochopení pro celou naši rodinu. Vnímali jsme ji jako člena rodiny a v těch nejtěžších chvílích nám byla oporou. Děkujeme

 • Romana K.

  Romana K.

  Když se můj manžel vrátil po těžkém infarktu z nemocnice domů, tak právě sestřičky z Gerie mu pomohly vrátit se do běžného života.

 • Lenka B.

  Lenka B.

  Moje maminka je dlouhodobě upoutaná na lůžko. I přes veškerou moji péči se jí, díky zhoršení zdravotního stavu, vytvořila hluboká rána na hýždích. Požádala jsem o pomoc domácí péči Geria. Sestřička jí provádí převaz a díky její péči a radám jak předcházet vzniku nových proleženin se stav výrazně zlepšil.

 • Drahomíra K.

  Drahomíra K.

  Měla jsem jít na kontrolní odběry. Vzhledem k tomu, že se špatně pohybuji, tak se moje paní doktorka domluvila s GERII a mě ulehčila starosti s cestou.

 • Přemysl K.

  Přemysl K.

  Vlivem těžkého úrazu se ze mě, hyperaktivního muže, stal nerudný stařec závislý na pomoci jiných a psychicky na dně. Docházela ke mně denně na rehabilitaci sestra z Gerie a s odstupem času jsem si uvědomil, že mi i přes moji odmítavost stále dodávala sílu a odhodlání se poprat s osudem. Dnes je to už rok a já jsem zase tím, kým jsem byl a za to ji patří velké díky.

MEDICLINIC

Od 1. 7. 2024 jsme MediClinic domácí péče.

Rozsah služeb a kvalita péče se nemění. O naše pacienty pečuje odborný personál ve stejném složení.

I nadále se můžete spolehnout na naši pomocnou ruku při péči o Vaše blízké.

Informace o poskytování domácí zdravotní péče najdete nově také na www.mediclinic.cz.

zavřít